diff --git a/lab03/README.md b/lab03/README.md
index 87a63ba43605cdfc10d1ba51ca33aa11a653f3a2..c0ec2034f0540004164b97598b1fdf45c7c2a69c 100644
--- a/lab03/README.md
+++ b/lab03/README.md
@@ -185,14 +185,14 @@ Uruchom **view_rplidar_s1.launch** oraz stworzony node. W programie RVIZ dodaj n
  
 ![scan2](img/scan2.gif "scan2")
  
-**Zadanie 4.:** Zmień kolor wyświetlania danych z lidaru po filtracji, tak aby można było odróżnić skan przed i po filtracji. 
+**Zadanie 5:** Zmień kolor wyświetlania danych z lidaru po filtracji, tak aby można było odróżnić skan przed i po filtracji. 
  
 Zapisz konfiguracje Rviza w folderze rviz w swoim pakiecie.
  
 ![rviz_conf](img/rviz_conf.gif "rviz_conf")
  
  
-**Zadanie 5:** Wzorując się na pliku **view_rplidar_s1.launch** napisz swój plik launch, w którym uruchomisz **rplidar_s1.launch**, swój node filtrujący oraz program Rviz z zapisaną konfiguracją wyświetlające oba skany. 
+**Zadanie 6:** Wzorując się na pliku **view_rplidar_s1.launch** napisz swój plik launch, w którym uruchomisz **rplidar_s1.launch**, swój node filtrujący oraz program Rviz z zapisaną konfiguracją wyświetlające oba skany. 
  
 # Tworzenie mapy pomieszczenia
 Do przedstawienia procesu tworzenia map w postaci siatki zajętości posłużymy się symulacją. Symulacja pozwala na swobodne poruszanie się robotem po stworzonym świecie, a co za tym idzie większy wpływ na działanie algorytmu mapowania. 
@@ -214,7 +214,7 @@ roslaunch turtlebot3_gazebo turtlebot3_world.launch
 ```
 ![sim_on](img/sim_on.gif "sim_on")
  
-**Zadanie 6:** Po uruchomieniu symulacji sprawdź jakie topici pojawiły się w Rosie i jak wygląda rqt_graph.
+**Zadanie 7:** Po uruchomieniu symulacji sprawdź jakie topici pojawiły się w Rosie i jak wygląda rqt_graph.
  
 Uruchom program Rviz z odpowiednią konfiguracją
 ```bash
@@ -222,7 +222,7 @@ export TURTLEBOT3_MODEL=waffle
 roslaunch turtlebot3_gazebo turtlebot3_gazebo_rviz.launch
 ```
  
-**Zadanie 7:** Uruchom program do sterowania robotem i przemieść robota z jednego końca mapy na drugi. Obserwuj jak wygląda symulacja oraz dane w programie RVIZ. Po uruchomieniu programu w konsoli pojawi się opis jak sterować robotem.
+**Zadanie 8:** Uruchom program do sterowania robotem i przemieść robota z jednego końca mapy na drugi. Obserwuj jak wygląda symulacja oraz dane w programie RVIZ. Po uruchomieniu programu w konsoli pojawi się opis jak sterować robotem.
 ```bash
 export TURTLEBOT3_MODEL=waffle
 roslaunch turtlebot3_teleop turtlebot3_teleop_key.launch
@@ -264,7 +264,7 @@ Przejdź do RVIZa i dodaj nowy element wizualizacji z zakładki "by topic" z top
  
 <!-- Włączyć tf - zobaczyć map-odom -->
  
-**Zadanie 8:** Uruchom sterowanie robotem i przemieszczając się po środowisku, obserwuj jak w programie RVIZ tworzy się mapa danego środowiska. Zmapuj co najmniej jedno pomieszczenie. 
+**Zadanie 9:** Uruchom sterowanie robotem i przemieszczając się po środowisku, obserwuj jak w programie RVIZ tworzy się mapa danego środowiska. Zmapuj co najmniej jedno pomieszczenie. 
 ```bash
 export TURTLEBOT3_MODEL=waffle
 roslaunch turtlebot3_teleop turtlebot3_teleop_key.launch
@@ -277,7 +277,7 @@ rosrun map_server map_saver -f <Ścieżka zapisu i nazwa mapy>
 ```
 ![map_save](img/map_save.gif "map_save")
  
-**Zadanie 9:** Zobacz jakie pliki zostały stworzone w podanym katalogu i co zawiera każdy z plików. 
+**Zadanie 10:** Zobacz jakie pliki zostały stworzone w podanym katalogu i co zawiera każdy z plików. 
  
  
 Jak widać uruchomienie algorytmu SLAM było bardzo proste. Jeśli chcemy uruchomić gmapping z innymi parametrami niż domyślne, to najlepiej stworzyć plik launch np.:
@@ -337,7 +337,7 @@ Z parametrów, które warto wymienić to np.
 - delta - rozdzielczość mapy (domyślnie 1 pixel to kwadrat 5x5 cm)
 - linearUpdate i angularUpdate - odległość liniowa i kątowa po przejechaniu, której zaktualizowana zostanie mapa.
  
-**Zadanie 10:** Stwórz plik launch w swoim pakiecie zawierający ustawienia przedstawione powyżej, zmień parametry delta, linearUpdate i map_update_interval. Zaobserwuj zmiany w działaniu algorytmu. 
+**Zadanie 11:** Stwórz plik launch w swoim pakiecie zawierający ustawienia przedstawione powyżej, zmień parametry delta, linearUpdate i map_update_interval. Zaobserwuj zmiany w działaniu algorytmu. 
  
  
 Zamknij wszystkie aplikacje
@@ -363,7 +363,7 @@ realsense-viewer
 ```
 ![realsense_view](img/realsense_view.gif "realsense_view")
  
-**Zadanie 11:** Włącz obie kamery i zaobserwuj dane w widoku 2d i 3d.
+**Zadanie 12:** Włącz obie kamery i zaobserwuj dane w widoku 2d i 3d.
  
 Sprawdź i zapisz numer seryjny obu kamer, które będą potrzebne za chwilę przy uruchamianiu ich w środowisku ros (odczytywanie numeru seryjnego przedstawiono również na powyższym gifie).
  
@@ -456,7 +456,7 @@ Oprucz uruchomienia kamer, włączany jest "static_transform_publisher", który
  
 Ostatni uruchamiany node "depthimage_to_laserscan" jak sama nazwa wskazuje pozwala uzyskać laserscan z obrazu głębi. Laser skan będzie potrzebny przy tworzeniu mapy 3d. Jeśli nie posiadamy lidaru i używamy samych kamer to w ten sposób możemy go zasymulować. W przeciwnym wypadku uruchomilibyśmy po prostu lidar już bez programu "depthimage_to_laserscan".
  
-**Zadanie 12:** Stwórz plik launch uruchamiający obie kamery w swoim pakiecie. Uzupełnij powyższy plik o odpowiednie numery seryjne kamer (w drugiej i trzeciej linii, gdzie kamera1 to kamera t265, a kamera2 to kamera d400). 
+**Zadanie 13:** Stwórz plik launch uruchamiający obie kamery w swoim pakiecie. Uzupełnij powyższy plik o odpowiednie numery seryjne kamer (w drugiej i trzeciej linii, gdzie kamera1 to kamera t265, a kamera2 to kamera d400). 
  
 Uruchom stworzony plik oraz Rviz. W programie Rviz otwórz konfigurację "test_kamer.rviz" z pakietu "laboratorium_pliki_dodatkowe" w folderze "catkin_ws/src".
  
@@ -466,14 +466,14 @@ Uruchom stworzony plik oraz Rviz. W programie Rviz otwórz konfigurację "test_k
  
 W konfiguracji zostały przedstawione obrazy z dwóch kamer. Jak widać kamera t265 jest wyposażona w obiektyw rybie oko, dzięki czemu ma dużo większe pole widzenia.  W środkowej części programu widoczna jest chmura punktów uzyskana z kamery głębi, którą można obejrzeć z różnych stron zmieniając widok kamery przy pomocy myszki. 
  
-**Zadanie 13:** Uruchom program na arduino do sterowania serwem. Ustaw flagę w pozycji pionowej i zobacz czy flaga pojawiła się w chmurze punktów. 
+**Zadanie 14:** Uruchom program na arduino do sterowania serwem. Ustaw flagę w pozycji pionowej i zobacz czy flaga pojawiła się w chmurze punktów. 
  
 W programie Rviz znajduje się narzędzie measure dzięki któremu możemy zmierzyć odległości w scenie. Przy dokonywaniu pomiaru najlepiej zmienić styl wyświetlania chmury punktów. Po zmianie stylu na punkty, krawędź obiektu jest lepiej widoczna i można dokonać lepszego pomiaru. 
  
  
 ![rviz_pomiar](img/rviz_pomiar.gif "rviz_pomiar")
  
-**Zadanie 14:** Używając narzędzia measure, zmierz szerokość uniesionej flagi.
+**Zadanie 15:** Używając narzędzia measure, zmierz szerokość uniesionej flagi.
  
 ---------
  
@@ -502,7 +502,7 @@ Po załadowaniu pliku pokazały się wszystkie topici, które zostały zapisane
 - plot - wykreślenie całego przebiegu wybranych wartości z wiadomości
 - image - w przypadku obrazu z kamery moĹźliwe jest podejrzenie poszczegĂłlnych klatek
  
-**Zadanie 15:** Podejrzyj dane na topicu d400/color/image_raw oraz t265/odom/sample. Pierwszy topic podejrzyj w trybie image (view -> image), natomiast drugi w trybie plot. Zmaksymalizuj okno rqt_bag, powiększ okno wykresu plot przeciągając jego krawędź w lewą stronę. W oknie plot po prawej stronie jest wyświetlana struktura wiadomości odom. Wyświetl pozycję x i y (pose -> pose -> position -> x/y). Lewym przyciskiem myszki możesz zmieniać pozycję czasu na osi, zaobserwuj jak zmieniają się klatki filmu z kamery oraz jak zmienia się pozycja pionowej czerwonej osi na wykresie plot. Dodatkowo możesz uruchomić odtwarzanie wiadomości w czasie ciągłym klikając zieloną strzałkę będącą 7 opcją na panelu w lewym górnym rogu ekranu  
+**Zadanie 16:** Podejrzyj dane na topicu d400/color/image_raw oraz t265/odom/sample. Pierwszy topic podejrzyj w trybie image (view -> image), natomiast drugi w trybie plot. Zmaksymalizuj okno rqt_bag, powiększ okno wykresu plot przeciągając jego krawędź w lewą stronę. W oknie plot po prawej stronie jest wyświetlana struktura wiadomości odom. Wyświetl pozycję x i y (pose -> pose -> position -> x/y). Lewym przyciskiem myszki możesz zmieniać pozycję czasu na osi, zaobserwuj jak zmieniają się klatki filmu z kamery oraz jak zmienia się pozycja pionowej czerwonej osi na wykresie plot. Dodatkowo możesz uruchomić odtwarzanie wiadomości w czasie ciągłym klikając zieloną strzałkę będącą 7 opcją na panelu w lewym górnym rogu ekranu  
  
 Niestety odtwarzanie plików bag z programu rqt_bag tak aby wiadomości były widziane w systemie ROS nie jest efektywne, dlatego zamknij program rqt_bag. Do odtworzenia posłużymy się narzędziem konsolowym rosbag.
  
@@ -531,7 +531,7 @@ rosbag play <nazwa pliku> --topics <topic 1> <topic 2 ...>
  
 rosbag posiada jeszcze wiele różnych możliwości jak przyspieszanie i opóźnianie odtwarzania plików. Wszystkie dostępne możliwości można sprawdzić w dokumnetacji [link](http://wiki.ros.org/rosbag/Commandline)
  
-**Zadanie 16:** Odtwórz plik bag, który otwierałeś w rqt_bag, przy pomocy rosbag. Podczas odtwarzania, otwórz program RVIZ i podejrzyj obraz z kamery (topic - /t265/fisheye1/image_raw) i zmieniającą się pozycję kamery (topic - /t265/odom/sample). Oba elementy możesz dodać do widoku RVIZa przez Add -> by topic -> nazwa topica
+**Zadanie 17:** Odtwórz plik bag, który otwierałeś w rqt_bag, przy pomocy rosbag. Podczas odtwarzania, otwórz program RVIZ i podejrzyj obraz z kamery (topic - /t265/fisheye1/image_raw) i zmieniającą się pozycję kamery (topic - /t265/odom/sample). Oba elementy możesz dodać do widoku RVIZa przez Add -> by topic -> nazwa topica
  
 -----
  
@@ -599,7 +599,7 @@ Do realizacji mapy 3d posłużymy się jednak plikiem launch, żeby uprościć p
 Najpierw jako argument definiujemy ścieżkę do naszego pliku bag. Następnie ustawiamy parametr "use_sim_time" aby ROS używał czasu symulowanego. Na końcu uruchamiamy nasz plik bag dodając argumenty zawierające parametr **--clock** powodujący publikowanie czasu symulacji oraz ścieżkę do pliku bag.
  
  
-**Zadanie 17:** Stwórz plik lauch uruchamiający odtwarzanie pliku bag oraz algorytm rtabmap. 
+**Zadanie 18:** Stwórz plik lauch uruchamiający odtwarzanie pliku bag oraz algorytm rtabmap. 
  
 Po uruchomieniu stworzonego pliku, zatrzymaj go klawiszem **spacja**. W konsoli powinien pojawić się komunikat **[PAUSED]**. Następnie otwórz program RVIZ i załaduj konfigurację **mapowanie_wizualizacja.rviz** z pakietu **laboratorium_pliki_dodatkowe**.
  
@@ -615,7 +615,7 @@ W konsoli z uruchomionym plikiem launch uĹźyj ponownie klawisza **spacja** aby d
  
 Plik zawiera dwa przejazdy po korytarzu. Poczekaj, aż stworzy się cała mapa. Podczas drugiego przejazdu zaobserwujesz mocne skoki kamery. Skoki te zostaną wyjaśnione w laboratorium nr 4. Gdy pojawi się skakanie kamery przełącz "Target Frame" na map lub Fixed frame. Opcje zmiany widoku znajdują się po prawej stronie okna. 
  
-**Zadanie 18:** Zrób zrzut ekranu na którym będzie widoczna cała stworzona mapa. 
+**Zadanie 19:** Zrób zrzut ekranu na którym będzie widoczna cała stworzona mapa. 
  
 Po zatrzymaniu mapowania (Ctrl+c w terminalu z uruchomionym plikiem launch), mapa zapisuje się w **/home/robot/.ros/rtabmap.db**. Możemy ją otworzyć i przeglądać dzięki programowi 
 ```bash